megaSun P9S

  • Producent: megaSun
  • Dostępność: Jest Jest  (1 szt.)
  • szt.
  • Cena netto: 161 788,62 zł 199 000,00 zł

Premiera !!!      Seria P9S - Przyszłość Słońca      Premiera !!!

Skok kwantowy w technologii UV

KBL zapoczątkował nową erę projektowania solarium wraz z P9 pod hasłem „Sunshine spełnia design” we współpracy ze Studio F.A Porsche. Dzięki P9S firma KBL ustanawia nowe standardy w technologii UV dla twarzy i dekoltu. Poprzednie systemy UV wytwarzają niepożądane ciepło z promieniowania podczerwonego podczas opalania, co często prowadzi do zaczerwienienia lub napięcia skóry po opalaniu. Nowy system SunSphere P9S oparty na diodach LED pozwala uniknąć tego niepożądanego promieniowania podczerwonego i opiera się jedynie na długościach fal wymaganych podczas opalania. Jednorodny rozkład przez asferyczne soczewki szklane. Niebieskie diody UVA gwarantują doskonałą bezpośrednią pigmentację dla bezpośrednio widocznej opalenizny. Czerwone diody LED do pielęgnacji skóry dbają o skórę podczas opalania. Żółte specjalne lampy UVB gromadzą pigmenty i witaminę D. Idealne połączenie spektralne zapewniające niezrównane opalanie. Ponadto nowy system SunSphere oferuje niezmiennie wysoką moc LED, eliminuje potrzebę wymiany latarki i drastycznie zmniejsza zużycie energii. Skok kwantowy w technologii spektralnej, który można zobaczyć na pierwszy rzut oka. Wysokowydajne diody LED wytwarzają tylko długości fali wymagane do pięknego opalania i delikatnego opalania. Soczewki asferyczne przed diodami LED gwarantują absolutnie jednorodne oświetlenie twarzy i dekoltu. Postęp, którego można doświadczyć natychmiast i który jest również wykorzystywany w P9S w obszarze stóp i ramion.

             

 

 

Słońce w najlepszym wydaniu

 UVA LED

Piękna opalenizna, jak chcesz. 140 niebieskich diod UVA gwarantuje optymalnie odmierzoną bezpośrednią pigmentację twarzy i dekoltu.

LAMPY SPECJALNE UVB

Idealnie zrównoważona dawka trzech żółtych specjalnych lamp UVB tworzy nowe pigmenty i witaminę D w skórze.

BEAUTY LED

Dzięki 56 czerwonym diodom LED piękna P9S dba o twarz i dekolt podczas opalania i stymuluje dopływ tlenu do skóry. Dla pięknej cery i aksamitnej skóry.

 

Idealna symbioza

Nowy system SunSphere, składający się z wysokowydajnych diod LED i soczewek asferycznych, jest również stosowany w strefie barkowej. W spektralnej kombinacji, która gwarantuje piękną cerę. Zintegrowany system dźwiękowy zapewnia doskonałe wrażenia dźwiękowe podczas opalania. A funkcje operacyjne prowadzą Cię głosem.

 

SunSphere Legs

 

 

Z dbałością o detale 

Jako pierwszy na świecie, P9S wykorzystuje specjalne komponenty SunSphere, szczególnie do wyjątkowo pięknych efektów opalenizny nóg. Dwie jednostki, każda z pięcioma kątowymi ledami UVA i soczewkami asferycznymi, gwarantują doskonałe rezultaty opalania.

CZTERY WARIANTY DO WYBORU :

HybridSun , SmartSun , ExtraSun , BeaytySun